Kolekcje kieliszków

Strona: 1 | 2

Kieliszki Rona Celebration

Jeśli szukasz prostego i uniwersalnego zestawu, w którym będziesz mógł podawać trunki gościom, wybierz kolekcję kieliszków Rona Celebration. Będą one stanowić najlepszą ozdobę Twojego stołu, jadalni, salonu.

One For All - Schott Zwiesel

Najlepsze do degustacji, przydatne na wystawnym przyjęciu i eleganckiej kolacji. Kieliszki One For All firmy Schott Zwiesel znajdą zostawienia nie tylko w domu, ale również dobrej restauracji, kawiarni i pubie. Można nalewać do nich nie tylko klasyczne czerwone wina, ale również ciemne brandy, whisky oraz cognac.

Kieliszki Rona Magnum

Rona Magnum to idealne kieliszki na niewielki prezent. W jednym pudełku znajdują się tylko dwie lampki.
Ponadto kieliszki charakteryzują się tym, że są przeznaczone do degustacji różnych rodzajów wina.

Concerto - Schott Zwiesel

Szukasz szkła mocnego i wytrzymałego? Concerto z huty szkła Schott Zwiesel to najbardziej trwałe kieliszki na świecie. Dzięki dodatkowi cyrkonu i tytanu są twarde i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo wzmocnione są najbardziej narażone na uszkodzenia miejsca – złączenie stopki z nóżką oraz krawędź lampki.

Sensei Collection

Elegancja, subtelność kształtów, wyrafinowane formy to cechy kolekcji Sensei Collection. Najwyższą jakość zapewnia im zastosowanie nowoczesnej technologii, dzięki której naczynia i kieliszki są solidne i wytrzymałe.

Strona: 1 | 2

Kieliszki do wina     2011